ПРОКАТ SUP ДОШок

Amazing SUP for you

img

ПриЄДНУЙТЕСЬ до нас на SUP!

StandUpPaddle

Суєта, немає часу озирнутися і перевести подих? Що рухає людиною у цьому житті? У чому сенс наших прагнень та надій? Ми не даємо відповіді на ці питання, ми просто допомагаємо озирнутися на всі боки і зрозуміти, що все-таки світ прекрасний і життя варте того, щоб жити! Всі ми вийшли з води і всі ми діти води, пориньте в тишу річки, спокійний сплеск весла та радість природного руху! Тільки ви та найкрасивіші місця України!

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми знаходимося в Дніпрі, недалеко від центру, на самому початку Набережної Перемоги, поряд із Монастирським островом з його мальовничими краєвидами. У вашому розпорядженні закрита територія яхт-клубу, на якій можна комфортно провести час з сім'єю. Для вашого затишку у нас є лавки та подушки, щоб ви могли посидіти на набережній та помилуватися гарним видом на річку. Також є зона для барбекю, чай, кава та інші напої, а поруч автостоянка, де можна залишити свій автомобіль під час прогулянки.

На території яхт-клубу є бухта без вітру. Вона призначена для початківців, там можна навчитися впевнено ходити на сапах під час будь-якої погоди. А для людей, які вже активно користуються SUP-дошками, є безліч живописних маршрутів. З нашого SUP-Spot можна вийти до коси та гребних каналів з гарною природою та тихою водою, а також вирушити до Монастирського острова. Прохід на сапах повз водоспад не залишить байдужим жодного мандрівника, а після активної подорожі можна причалити до пляжу острова та відпочити на піску.

У нас ви маєте можливість брати сапи для проведення функціональних тренувань чи йоги на воді, що неймовірно заспокоює. А ось зустріч заходу сонця і світанків на SUP - це незабутнє враження, яке має спробувати кожен.

img
BIG SUP

ПРОКАТ BIG SUP

(shark на 6-8 осіб)
1 година
600 грн
2 години
1100 грн
3 години
1600 грн
БЕЗЛІМ
2500 грн
SUP Tandem (2 чол.), година
від 300 грн
SUP Dragon (4 чол.), година
від 400 грн
img
SUP-BOARD

ПРОКАТ SUP-ДОшок

(Gladiator, RED PADDLE, focus)
1 година
200 грн
2 години
350 грн
3 години
500 грн
БЕЗЛІМ
800 грн
Прокат SUP-дошок ELITE
(Red Paddle,Focus)
година від 250 грн
img
SUP-SCHOOL

SUP школа/навчання

1 година
(заняття триває 1 годину)
450 грн
Виїзд на вашу територію
від 1000 грн

Додаткові послуги:

Перебування на нашій території зі своїм спорядженням

50,00 грн.

Зберігання Вашого спорядження на нашій території

550 грн./месяц.

img
Kayaks SUP

одномісний каяк
пластик
(ПОЛІПРОПИЛЕН)

1 година
200 грн
2 години
350 грн
3 години
500 грн
Будній   день
800 грн
Вихідний день
800 грн
img
SUP-Kayaks

ДВОМІСНИЙ КАЯК
пластик
(ПОЛІПРОПИЛЕН)

1 година
300 грн
2 години
550 грн
3 години
800 грн
Будній день
1300 грн
Вихідний день
1000 грн
img
SUP-Kayaks

ТРИМІСНИЙ КАЯК

(ПОЛІПРОПИЛЕН)

1 година
350 грн
2 години
650 грн
3 години
950 грн
Будній день
1500 грн
Вихідний день
1500 грн
img
SUP-Kayaks

ДВОМІСНИЙ КАЯК
2 дор.. + 1 дит.
(ПОЛІПРОПИЛЕН)

1 година
300 грн
2 години
550 грн
3 години
800 грн
Будній день
1300 грн
Вихідний день
1000 грн

Команда SUP ДНІПРО влаштовує одноденні та багатоденні походи на SUP і КАЯКАХ по найпервісніших, ізольованих та чудових локаціях України.

ПРАВИЛА ПРОКАТУ

Для доступу на майданчик та отримання інвентарю для використування Клієнт зобов'язаний ознайомитись з цими Правилами під розпис, сплатити послуги комплексу за цінами, встановленими Прейскурантом, та внести забезпечувальний внесок до каси ФОП Перков О.Г.

 • 1. Користування послугами прокату спортінвентарю здійснюється із застосуванням гарантійного покриття (далі «застава»).

 • 2. На один предмет застави можна взяти 1 комплект спортивного обладнання (SUP 1 шт.)., весло -1 шт., лиш – 1 шт., жилет -1 шт.)

 • 3. Види застави:
  - грошова сума у розмірі (заставної вартості обладнання,
  - документ, що засвідчує особу (закордонний паспорт, права водія).

Паспорт громадянина України не може бути предметом застави, однак клієнт може залишити його у адміністратора на відповідальне зберігання у період катання.

Фото на документах має відповідати людині, яка їх надає.

Рекомендуємо заздалегідь забронювати потрібне Вам туристичне спорядження. Для цього необхідно зв'язатися з магазином, вказати перелік спорядження, яке Ви хочете взяти напрокат, коли Ви хочете його забрати та коли повернути. При оформленні броні на прокат необхідно внести 50% вартості прокату (не менше 20 грн.)

Якщо Клієнт відмовляється від прокату туристичного спорядження, то сума оплаченої броні не повертається. При видачі спорядження в прокат сума оплаченої броні входить до прокату і клієнт має доплатити ту вартість, що залишилася. При здачі спорядження раніше обговореного терміну відбувається перерахунок.

 • 1. Клієнт повинен сплатити вартість прокату спортінвентарю згідно з прейскурантом перед видачею обладнання. Оплата проводиться готівковим розрахунком у касу ФОП Перков О.Г.

 • 2. Якщо Клієнт хоче продовжити час прокату, він зобов'язаний повідомити про це Адміністратора.

 • 1. Видача спортінвентаря здійснюється у пункті видачі в обмін на заставне майно. Для отримання обладнання Клієнт оплачує суму прокату відповідно до прейскуранта.

 • 2. Клієнту необхідно вжити заходів для повернення обладнання у чистому вигляді. Клієнт несе матеріальну відповідальність за безпеку та цілісність взятого в прокат обладнання. У разі пошкодження обладнання, взятого у прокат, клієнт відшкодовує вартість ремонту обладнання.
  Якщо обладнання не підлягає ремонту, клієнт виплачує повну вартість зіпсованого обладнання. При цьому застава повертається лише за умови повного взаєморозрахунку. У разі втрати або нестачі обладнання, клієнт компенсує повну його вартість. Вартість обладнання визначається виходячи з його первинної вартості.

 • 3. При поверненні обладнання підлягає огляду адміністратором на відповідність комплектності та наявності/відсутності серйозних пошкоджень.

 • 4. При відсутності пошкоджень прокатного обладнання, Клієнт здає інвентар, при необхідності виробляє доплату за прокат понад оплачений час, отримує заставу. При отриманні спортінвентарю в оренду Клієнт перевіряє його цілісність при адміністраторі.

 • 5. Під серйозними ушкодженнями розуміються: порушення цілісності та працездатності прокатного обладнання, механічні пошкодження компонентів інвентарю, обриви елементів шнурівки, кріплення тощо. За наявності таких пошкоджень, допущених під час прокату, Гість сплачує вартість пошкодженого інвентарю відповідно до затвердженого прейскуранта.

 • 6. Повернення предмета застави здійснюється лише після здачі обладнання адміністратору у належному стані або після оплати вартості пошкодженого інвентарю.

 • 7. При оплаті пошкодженого інвентарю може використовуватись заставна сума Клієнта.

 • 8. Після оплати пошкодженого інвентарю, Клієнт має право забрати пошкоджений інвентар із собою.

 • 9. Ввсі суперечки та розбіжності щодо відшкодування вартості пошкодженого майна підлягають розгляду Адміністратором SUP ДНІПРО (ФОП Перков О.Г.). У період вихідних днів закінчення робочого часу або в інших випадках за відсутності осіб, уповноважених для дозволу конфліктних ситуацій, Клієнту слід звернутися до зазначених осіб у найближчий робочий день або залишити письмові заперечення.

 • 1. Клієнт зобов'язаний дбайливо ставитися до прокатного обладнання, дотримуватись правил його експлуатації, не порушувати правил техніки безпеки і не використовувати його не за призначенням.

 • 2. Адміністрація SUP ДНІПРО (ФОП Перков О.Г.) має право відмовити Клієнту у користуванні послугами прокату інвентарю за відсутності необхідного інвентарю в наявності, при невиконанні умов внесення застави, а також, якщо Клієнт перебуває у стані алкогольного чи наркологічного сп'яніння.

 • 3. Факт отримання Клієнтом обладнання означає, що Клієнт ознайомлений із даними правилами прокату спортивного інвентарю та приймає він зобов'язання їх виконання.

З СОБОЮ НА ПРОГУЛЯНКУ АБО ТРЕНУВАННЯ СЛІД ВЗЯТИ:

img

Комплект змінного одягу

img

Комплект змінного взуття

img

Сонцезахисний крем

img

Рушник

img

Головний убір

img

Питну воду

img

Документ для застави

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

img

Перед використанням прокатного спорядження кожен орендар та користувач спорядження зобов'язаний:

 • 1. Отримати інструктаж у інструктора;

 • 2. Одягти рятувальний жилет перед виходом на воду;

 • 3. Діти до 16 років допускаються до плавання на SUP, каяках, байдарках лише у супроводі дорослих осіб, які несуть повну відповідальність.

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках орендар зобов'язаний вивчити такі правила поведінки на воді:

 • 1. Весь час триматися якомога ближче до берегової лінії (не далі ніж 20-30м.), за винятком тих місць, де рух у прибережній зоні заборонено, або неможливо (пляжна зона – обгороджена буйками, причали, порти).

 • 2. Не нахилятися і не перевалюватися за борти каяка, байдарки;

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках орендар зобов'язаний вивчити такі правила поведінки на воді:

 • 3. У разі виникнення перешкоди перед SUP, каяком, байдаркою уповільнити або зупинити рух та обійти перешкоду на безпечній відстані;

 • 4. Високу хвилю зустрічати носом чи кормою SUP, каяка, байдарки. НЕ підставлятися боком до високої хвилі;

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • 1. Суворо забороняється виходити на SUP, каяках, байдарках без рятувальних жилетів;

 • 2. Розстібати та/або знімати жилети під час перебування на воді;

 • 3. Запливати на судноплавну частину річки (фарватер, відзначений великими буями) і йти по середині річки;

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • 4. Суворо забороняється зривати водні квіти та рослини (водні лілії, лотоси, глеки тощо);

 • 5. Передавати прокатне спорядження будь-яким третім особам, які не проходили інструктаж;

 • 6. Сурово забороняється таранити та навалюватися на інші SUP, каяки, байдарки;

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • 7. Розгойдувати SUP, каяки, байдарки;

 • 8.Завантажувати SUP, каяки, байдарки більше вказаної вантажопідйомності та пасажиромісткості;

 • 9. Заходити на SUP, каяках, байдарках в акваторії, місця відведені для купання (у пляжній зоні, огороджена буйками та/або серед людей, що купаються) плавати та підходити до берега у місцях масового відпочинку людей;

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • 10. Наближатися до великих та/або швидкохідних суден, що здійснюють рух або перешкоджати рух великих та/або швидкохідних суден і підходити до плавзасобів, що рухаються, і перетинати їх курс у небезпечній близькості (менше 500 м);

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • 11. Запливати на територію причалів та місць стоянки великих суден, у порти, пристані, де можливий рух великих суден, а також на територію стоянок маломірних суден (катерів, яхт, човнів), наближатися до дебаркадерів (плавучих готелів, ресторанів та ін.).

 • 12. Розпивати спиртні напої та палити;

img

Під час плавання на SUP, каяках, байдарках суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • 13. Використовувати рятувальні жилети та інше спеціальне обладнання та спорядження не за призначенням;

 • 14. Пирнати у воду з борту каяка, байдарки.

 • 15. Не допускаються до плавання на каяках, байдарках, катамаранах, рафтах особи у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

img

Рекомендації для відпочиваючих на воді:

 • НІКОЛИ не панікуйте, якщо ви випали з SUP, каяка, байдарки. Рятувальний жилет допоможе Вам легко та швидко випливти на поверхню води. У разі виникнення позаштатної ситуації, паніка – ваш найбільший ворог!

 • P.S Правила безпеки повинні дотримуватися абсолютно всі Орендарі, незалежно від наявного досвіду та вміння користуватися спорядженням!

ПРОКАТ СПОРТИВНОГО СПОРЯДЖЕННЯ

Ви можете скористатися Клубним спорядженням як на базі, так і на виїзді.

Для прокату спорядження на виїзд Вам необхідно порадитися з тренером/працівником прокату, що саме Вам підійде найбільше для Ваших цілей, а потім забронювати те чи інше спорядження.

Спорядження на виїзд Ви забираєте в робочий час і здаєте в робочий час, з обов'язковим попереднім дзвінком.

Увага!!! Ремонт спорядження при пошкодженні орендар оплачує за цінами ремонту (виняток становлять: заводські дефекти та природне зношування). У разі втрати або приведення спорядження в непридатний для використання стан, орендар зобов'язаний відшкодувати повну вартість спорядження. Будь-які пошкодження (кормові, бічні, носові та ін. вм'ятини, великі подряпини тощо) оплачуються окремо – від 50 грн. Шкода, завдана спорядженню, оцінюється при здачі та заперечуванню не підлягає.

Переглянути спец.спорядження

Перелік спец.спорядження

Перелік обов'язкового спорядження для кожного водного туриста:

Незалежно від того, берете Ви на прокат SUP, байдарку або каяк у Дніпрі для самостійних подорожей або ж купуєте тур з гідами-інструкторами, необхідно пам'ятати: відпочинок на воді пов'язаний з певним ризиком та вимагає від водного туриста неухильного виконання всіх інструкцій, озвучених супроводжуючим Вас гідом-інструктором. Крім інструкцій, також є перелік необхідного спорядження для кожного водного туриста.

Спорядження водного туриста:

-Рятувальний або страхувальний жилет – допоміжний засіб для підтримки людини на
плаву, у разі перекидання плав засобу. Обов'язково одягайте страхувальний або рятувальний жилет при кожному виході на воду!!!
– Аптечка – вміст аптечки має відповідати вимогам під час надання першої медичної допомоги. Аптечку зберігайте у гермо-мішку або іншій водонепроникній сумці.
- Головний убір – обов'язково мати при собі кепку або панаму, бажано зі світлої тканини. Також, рекомендуємо взяти з собою сонячні окуляри, оскільки вода та пісок відображають сонячні промені, посилюючи їхню дію та завдаючи головного болю.
- Шолом – необхідний для сплавів по гірських річках починаючи з другої категорії складності.
- Питна вода – посудина з питною водою повинна бути в постійній близькості від водного туриста, протягом усього походу.
- Гермо-мішок – водонепроникна сумка з міцного ПВХ для зберігання особистих речей водного походу. Існує правило: все, що має намокнути у водному поході - обов'язково намокне. Гермомішок або гермосумка запобігнуть намоканню ваших речей, навіть при потраплянні у воду.
- Ліхтарик – бажано, щоб він був водонепроникний. Запас батарейок до нього теж не завадить.
- Ніж – невеликого складаного ножа для походу вам має вистачити. - Весло – при можливості візьміть із собою в похід запасні весла, тому що у випадку втрати, весляр перетворюється на «зайвий» баласт.
- Водонепроникний одяг – в залежності від пори року та місцевості, ви повинні мати в наявності спецодяг для водних походів (гідрокостюм, термобілизна або куртка для каякінгу), також обов'язково візьміть із собою комплект сухої білизни.
- Взуття – взуття для водних походів теж спеціальне, воно легко сушиться і не спадає з ноги. В крайньому випадку візьміть сандалі, але в жодному разі не шльопанці.
- Засіб від комах – засіб вибирайте як від комарів, так і від кліщів.
- Мобільний телефон з GPS та Powerbank на 10000 Mah (Minimum) – рекомендуємо, як засіб зв'язку, придбати телефони з вологозахистом і протиударним чохлом. У крайньому випадку, телефон потрібно
- Ложка, кухоль та миска (бажано харчовий алюміній)

Переглянути договір

Завантажити договір

Публічний Договір (оферта) прокату спортивного спорядження

ФОП Перков О.Г., надалі – Орендодавець, з одного боку, та Орендар(-і), перелік яких наведений в Журналі реєстрації вступного інструктажу з питань безпеки на воді, та/або шляхом укладення окремого договору про прокат спортивного спорядження, та підтверджений особистим підписом кожного Орендаря, уклали цей Договір про наступне:

1. Предмет Договору

1.1. Орендодавець надає у тимчасове оплатне користування Орендарю спортивне спорядження для відпочинку на воді, а саме: SUP, каяк, байдарка, та аксесуари (на вибір Орендаря), як належать Орендодавцю.
1.2. Орендодавець надає у тимчасове користування Орендарю у комплекті: • SUP, каяк, байдарка, та аксесуари; • Весла у кількості не більше кількості місць; • Рятувальні жилети у кількості не більше кількості місць.
1.3. Орендар своїм підписом у Журналі реєстрації вступного інструктажу з питань безпеки на воді (далі по тексту – «Журнал»), що є Додатком до цього Договору, підтверджує, що надане Орендодавцем спорядження на момент видачі не було пошкоджене та знаходиться в справному стані.
1.4 Орендар своїм підписом у Журналі засвідчує, що він несе повну матеріальну відповідальність за пошкодження та/або втрату орендованого спорядження за ринковими цінами на день оренди, що вказані на веб сторінці: www.sup.dp.ua.
1.5. Орендар своїм підписом у Журналі підтверджує, що він ознайомлений та зобов’язується виконувати правила безпеки при використанні прокатного спорядження, що викладені в п.6 даного Договору.
1.6. Орендар своїм підписом у Журналі підтверджує, що він ознайомлений з Правилами охорони життя людей на водних об'єктах України, затвердженими Міністерством з надзвичайних ситуацій України у чинній редакції на момент підписання цього Договору.
1.7. Орендар своїм підписом у Журналі засвідчує, що він та/або особи, за яких він несе відповідальність, не має жодних медичних протипоказань до занять греблею на SUP, каяк, байдарка.
1.8. Орендар своїм підписом у Журналі засвідчує, що він погоджується з усіма умовами цього публічного договору (оферти) на прокат SUP, каяк, байдарка, та аксесуарів, в редакції чинній на дату підпису. Чинна редакція публічного Договору на прокат каяків розміщена на сайті «www.sup.dp.ua».
1.9. Орендар своїм підписом у Журналі засвідчує, що він несе повну відповідальність за усіх неповнолітніх осіб, які перебувають на борту орендованого SUP, каяка, байдарки.
1.10. Орендар своїм підписом у Журналі засвідчує, що він надає свою згоду на збір та обробку персональних даних. 1.11. Орендоване спорядження може використовуватися Орендарем виключно для власних потреб. Орендар не може здавати спорядження в суборенду.
1.12. Орендар своїм підписом у Журналі надає свою згоду на використання Орендарем в комерційних цілях фото та відео матеріалів із зображенням Орендаря, які були отримані Орендодавцем під час групових заходів на пункті прокату Орендодавця та або під час групових заходів, організованих з використанням спорядження Орендодавця.

2. Вартість оренди

2.1. Вартість оренди спортивного спорядження визначається згідно прейскуранту (прайслиста), який розміщено у загальнодоступному місці на пункті прокату по адресу та опубліковано на сайті www.sup.dp.ua .
2.2. Орендна плата стягується за фактичний час оренди спортивного спорядження та може бути перерахована у кожному окремому випадку та може визначатися окремим договором.

3. Порядок передачі спорядження в оренду та повернення

3.1. Спорядження передається Орендодавцем Орендареві в справному та технічно придатному до використання стані протягом 10-15 хв. з моменту приєднання Орендаря до Договору та реєстрації Орендаря в Журналі.
3.2. Орендар зобов’язаний попередньо вказати час повернення спорядження та вчасно повернути спорядження Орендодавцю в справному стані в місці видачі спорядження.
3.3. При виникненні обставин, що можуть вплинути на тривалість оренди спорядження або можуть спричинити затримку повернення спорядження орендар повинен негайно сповістити про це Орендодавця.
3.4. Для отримання спорядження в прокаті ви повинні залишити в заставу один з наступних документів: посвідчення водія, закордонний паспорт або звичайний паспорт (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження.
Спорядження видається тільки комплектами, під заставу документів з фотографією їх власника. Видача спорядження на чужі документи не здійснюється!

4. Права і обов’язки Орендодавця

4.1. Орендодавець зобов’язаний надати Орендарю спортивне спорядження в справному та технічно придатному стані для його використання за призначенням не пізніше 10-15 хв. з моменту реєстрації Орендаря в Журналі.
4.2. Провести інструктаж з правил технічної експлуатації та керування каяком/байдаркою/рафтом та пояснити правила безпеки при використанні SUP, каяка, байдаркі на воді.
4.3. Орендодавець має право вимагати в Орендаря додаткове забезпечення для гарантування виконання зобов’язань за даним Договором. За умови неможливості надати додаткове забезпечення виконання зобов’язань за Договором Орендодавець має право відмовити Орендареві у видачі спорядження.
4.4. Орендодавець має право використовувати в комерційних цілях на власну користь фото та відео матеріали, отримані під час групових заходів на пункті прокату Орендодавця та або під час групових заходів, організованих з використанням спорядження Орендодавця, за умови якщо Орендар прямо не заперечить проти такого використання.

5. Права і обов’язки Орендаря

5.1. Орендар зобов’язаний ознайомитися з правилами експлуатації орендованого спорядження та правилами безпеки при використанні SUP, каяка, байдарок на воді та неухильно дотримуватися їх.
5.2. Орендар зобов’язаний особисто оглянути та пересвідчитися в справності отриманого спорядження.
5.3. Орендар має право вимагати додаткового роз’яснення правил безпеки та/або правил експлуатації спорядження.
5.4. Орендар зобов’язаний уживати всіх заходів щодо збереження майна, переданого йому Орендодавцем, та відповідає за втрату або пошкодження цього майна. Орендар відшкодовує Орендодавцю витрати на ремонт спорядження, якщо воно було пошкоджено з вини Орендаря.
5.5. Орендар зобов’язаний повернути орендоване спорядження в обумовлений час та здійснити окрему оплату за перевищений час використання спорядження при його поверненні.
5.6. Орендар зобов’язаний використовувати спорядження виключно за призначенням.
5.7. Орендар може заперечити проти п. 1.12, про що пивинен повідомити окремо під час реєстрації в Журналі.

6. Правила безпеки при використанні прокатного спорядження

6.1. Перед використанням прокатного спорядження кожен Орендар та користувач спорядження зобов’язаний:
6.1.1. Отримати інструктаж в інструктора;
6.1.2. Одягнути рятувальний жилет перед виходом на воду; 6.1.3. Діти віком до 16 років допускаються до плавання на SUP, каяках, байдарках тільки в супроводі дорослих осіб, які несуть за них повну відповідальність.
6.2. При посадці в(на) SUP, каяк, байдарку:
6.2.1. Ступити в(на) SUP, каяк, байдарку: однією ногою по серединній лінії (осі) SUP, каяка, байдаркі. Не ступати ногою на один з країв SUP, каяка, байдаркі;
6.2.2. Забороняється ступати ногами на сидіння або спинку каяка, байдаркі;
6.3. Під час плавання на SUP, каяках, байдарках орендар зобов’язаний отримуватися наступних правил:
6.3.1. Увесь час триматися якомога ближче до берегової лінії (не далі ніж 20-30м.), за винятком тих місць, де рух в прибережній зоні заборонений, або неможливий (пляжна зона - огороджена буйками, причали, порти);
6.3.2. Не нахилятися та не перевалюватися за борти каяка, байдаркі;
6.3.3. При виникненні перешкоди перед SUP, каяком, байдаркою сповільнити або зупинити рух та обійти перешкоду на безпечній відстані;
6.3.4. Високу хвилю зустрічати носом або кормою SUP, каяка, байдаркі. Не підставлятися боком до високої хвилі;
6.4. Під час плавання на SUP, каяках, байдарках суворо ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
6.4.1. Суворо забороняється виходити на SUP, каяках, байдарках без рятувальних жилетів;
6.4.2. Розстібати та/або знімати жилети під час перебування на воді;
6.4.3. Запливати на судохідну частину річки (фарватер, що позначений великими буями) та йти по середині річки;
6.4.4. Суворо забороняється зривати водні квіти та рослини (водні лілії, лотоси, глечики тощо);
6.4.5. Передавати прокатне спорядження будь-яким третім особам, які не проходили інструктаж;
6.4.6. Суворо забороняється таранити та навалюватися на інші SUP, каяки, байдаркі;
6.4.10. Розгойдувати SUP, каяки, байдаркі;
6.4.11. Завантажувати SUP, каяки, байдаркі понад визначену вантажопідйомність і пасажиромісткість;
6.4.12. Заходити на SUP, каяках, байдарках в акваторії, відведені для купання (в пляжній зоні, що огороджена буйками та/або поміж людей, які купаються); плавати і підходити до берега в місцях масового відпочинку людей;
6.4.13. Наближатися до великих та/або швидкохідних суден, які здійснюють рух чи перешкоджати рухові великих та/або швидкохідних суден; підходити до інших (немалих і немаломірних) плавзасобів, що рухаються, і перетинати їх курс на небезпечній відстані (менше 500 м);
6.4.14. порушувати правила розходження плавзасобів;
6.4.15. Запливати на територію причалів та місць стоянки великих суден, в порти, пристані, де можливий рух великих суден, а також на територію стоянок маломірних суден (катерів, яхт, човнів);
6.4.16. Наближатися до дебаркадерів (плавучих готелів, ресторанів, та ін.).
6.4.17. Розпивати спиртні напої та палити;
6.4.18. Використовувати рятувальні жилети та інше спеціальне обладнання і спорядження не за призначенням;
6.4.19. Пірнати у воду з борту SUP, каяка, байдаркі.
6.4.20. Не допускаються до плавання на каяках особи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
6.4.21. НІКОЛИ НЕ ПАНІКУЙТЕ , якщо ви випали (впали) з SUP, каяка, байдаркі. Рятувальний жилет допоможе Вам легко та швидко випливти на поверхню води. У випадку виникнення позаштатної ситуації, паніка – ваш найбільший ворог!
6.5. Правила Безпеки повинні дотримуватися абсолютно усі Орендарі, не залежно від наявного досвіду та вміння користування спорядженням!

7. Форс-мажорні обставини

7.1. Сторони не несуть відповідальність за невиконання даного договору в разі виникнення форсмажорних обставин.
7.2. Сторона, для якої внаслідок форс-мажорних обставин стало неможливим виконання зобов’язань, повинна негайно повідомити протилежну Сторону за даним Договором.

8. Умови конфіденційності

8.1. Орендодавець зобов’язується зберігати конфіденційність отриманої від Орендаря інформації та здійснить усі можливі заходи, щоб зберегти отриману інформацію від розголошення згідно чинного законодавства України.

9. Порядок вирішення спорів

9.1. Усі суперечки з приводу цієї угоди розглядаються у порядку, передбаченому чинним законодавством.

10. Реквізити сторін

Орендодавець
ФОП Перков О.Г.
Адреса юридична: 49000, м.Дніпро,
ж/м Сокіл-1, буд. 1, корп. 3, кв.51
ІПН 2728016612
Платник єдиного податку 2 групи
без реєстрації ПДВ.
п/р UA533052990000026005050336454
в ПАТ КБ “Приватбанк”, м.Дніпро
МФО 305299
Тел. +38 067 508 0999
Перков О. Г.